Horolezec na vrchole

ČISTÉ DÝCHANIE

Každý deň priemerný dospelý sa nadýchne 18 000 do 30 000 krát, zvyčajne bez premýšľania hoci o jednom z nich. Každý dych je však dôležitý. Štúdie naznačujú, že pokojnejšie, pomalšie a hlbšie dýchania môžu mať priaznivé účinky na emócie a celkový wellness. Sú však chvíle, kedy sa dýchanie skomplikuje. Keď sa to stane, môžete nájsť spôsob, ako znovu získať ten úžasný pocit ľahkého a čistého dýchania

TOP PRODUKTY

Tipy pre čisté dýchanie:

Čisté, ľahké dýchanie môže byť narušené znečistením z ovzdušia, sezónnymi vplyvmi, zlým držaním tela, pocitom stresu, fajčením, environmentálnymi hrozbami, nedostatkom pohybu a inými aspektmi každodenného života. Esenciálne oleje pomáhajú podporovať pocity čistých dýchacích ciest a uľahčujú dýchacie ťažkosti, aby ste vy a vaša rodina dýchali ľahko po celý rok.

Výskumy naznačujú, že esenciálne oleje s chemickými zložkami d-limonénu, 1,8-cineolu a alfa-pinénu môžu pomôcť pri podpore zdravia dýchacích ciest ako súčasť zdravého životného štýlu. Tieto chemické zložky sa nachádzajú v citrusových olejoch, ako napríklad v mäte priepornej/Peppermint, v kardamóne/Cardamom a v niekoľko ďalších olejov dōTERRA. Ak používate interne, kardamón má významné účinky na dýchací systém. Pridajte kvapku kardamónu a citrónu/Lemon do pohára vody, aby ste pomohli pri sezónnych dýchacích ťažkostiach.

Naneste po jednej kvapke eukalyptu/Eucalyptus alebo duglasky tisolistej/Douglas fir na hrudník, aby ste podporili pocity čistého dýchania. Tieto oleje môžete rozptýliť aj pre svoju osviežujúcu a povznášajúcu arómu.

Produkty dōTERRA Breathe môžu byť úžasné pre zachovanie pocitov čistých dýchacích ciest. Zmes dōTERRA Breathe pozostáva z esenciálnych olejov, ktoré pomáhajú podporovať pocity čistého dýchania a poskytujú prirodzené riešenie, ktoré pomáha minimalizovať účinky sezónnych ohrození. Keď máte pocit, že chcete otvorené upchaté dýchacie cesty, rozotrite kvapku/dve zmesi dōTERRA Breathe na hrudi.

dōTERRA Breathe – Cukríky na dýchanie potláčajú podráždenie krku. dōTERRA Tyčinka na dýchanie môže byť aplikovaná, aby ste využívali jej chladiace a upokojujúce výpary. Ktorýkoľvek produkt si zvolíte, rad výrobkov dōTERRA Breathe je silný spôsob, ako prirodzene podporovať pocity ľahkého dýchania.

TriEase® – Sezónna zmes bola vyvinutá na podporu zdravého dýchacieho systému vtedy, keď je to najviac potrebné. Gélové kapsule tejto sezónnej zmesi obsahujú rovnaké množstvo esenciálnych olejov z citrónu, levandule a mäty priepornej, ktoré sú známe svojou schopnosťou udržiavať čisté dýchanie a zdravú imunitnú odpoveď.

Mladá žena uvoľnene dýcha