Horolezkyňa

ENERGIA A MOTIVÁCIA

Každý z nás raz za čas zacíti, že počas deň jednoducho zmizne vaše nadšenie a energia. Zoznam úloh sa predlžuje, cynizmus sa vkráda a zdá sa, že nikdy nedosiahnete skončenie všetkých úloh. Esenciálne oleje a rastlinné výťažky môžu privodiť energiu a nadšenie, aby ste si mohli vychutnať vzrušenie úspechu.

TOP PRODUKTY

Tipy pre energiu a motiváciu:

Hľadáte prírodný kopanec energie? Ak máte pocit, že ste unavený, znudený, bezfarebný alebo bez motivácie, siahnite po energiu esenciálnych olejov a doplnkov stravy. Určite budete prekvapený rozdielom, ktorý tieto prírodné dary zeme môžu priniesť do vášho každodenného života.

Zmes esenciálnych olejov s názvom dōTERRA Motivate spája niektoré z najviac povzbudzujúcich esenciálnych olejov. Citrusové a mätové esenciálne oleje obsahujú monoterpény, ktoré sú známe svojimi povzbudzujúcimi a energizujúcimi vlastnosťami. Kvapnite kvapku dōTERRA Motivate na golier košele alebo blúzky, aby ste využili jeho aromatické výhody.

Motivate Touch možno použiť na pulzné body počas celého dňa keď pocítite, že vaša motivácia poklesla. Väčšina citrusových alebo mentolových olejov bude mať podobný energizujúci účinok. Môžete si teda tiež vyskúšať Grapefruit, mandarínku/Tangerine alebo mätu klasnatú/Spearmint. Tieto oleje sú energizujúce, osviežujúce, stimulujúce a prinášajú motiváciu.

Ak začínate strácať vášeň a kreativitu pri riešení povinností vo svojom každodennom živote, skúste dōTERRA Passion. Táto zmes s korenistou a bylinnou vôňou pomáha inšpirovať kreativitu a opätovne vznietiť vášeň. Sila tejto zmesi pochádza z fenolov a esterov, ktoré poskytujú otepľujúci a obnovujúci účinok.

Mito2Max môžete užívať denne ako zdravú a dlhodobú alternatívu k energetickým nápojom s kofeínom pre zvýšenú energiu a vitalitu. Tento výživový doplnok zlepšuje duševnú energiu a podporuje prirodzenú výdrž bez použitia škodlivých stimulantov.

Mladá rodinka hrá s loptou