Dve postavičky s ružou

OBNOVUJÚCA ZMES DOTERRA FORGIVE

Túto zmes doTERRA nazvala obnovujúcou zmesou, pretože môže pomôcť pri odstraňovaní takých emocionálnych blokov, ktoré vláčime so sebou bez toho, aby nejaký čarovný prút nás dokázal vyslobodiť.

Tipy ako a kedy použiť zmes doterra forgive:

  • Ak zistíte potrebu odpustenia, rozhodnite sa a konajte! K tomuto kroku vám poskytne účinnú pomoc zmes esenciálnych olejov dōTERRA FORGIVE, ktorú môžete rozptyľovať v difúzeri (1-2 kvapky), alebo aplikovať na pokožku pomocou prevedenia Touch (resp. môžete rozpustiť 1-2 kvapky zmesi vo frakcionovanom kokosovom oleji). Pomocou nej dosiahnete pocity spokojnosti, úľavy a trpezlivosti a pustíte negatívne emócie ako hnev a výčitky svedomia.

Nosíte na vašich pleciach bremená, ktoré postupne rastú a zaťažujú vás viac a viac? Máte taký pocit, že nejaká stará spomienka, udalosť vás ťahá späť? Často krát ani nevieme, že ich nosíme, le sa zbadáme, že cítime hnev, pocit krivdy voči niekomu. A veru, to niekto môžeme byť pokojne aj my sami!  Nebolo by vám lepšie keby ste sa ich mohli zbaviť a čeliť budúcnosti bez pocitov hnevu a výčitiek svedomia?

Keď budete pripravení na tento krok vpred, zmes Forgive od dōTERRA vám pomôže na tejto ceste. Objavíte schopnosť odpustenia a pocítite, ako vám dokáže dodať energiu, slobodu telu a duchu.

Prvotné účinky: pomôže dosiahnuť pocit pohody, úľavy a trpezlivosti

Popis vône: kvetnatá, čerstvá trochu drevná vôňa

Zmes obsahuje nasledovné oleje:

Smrek – pomôže dosiahnuť pocit vyššieho povedomia

Bergamot – dodá pocit radosti, rozpúšťa obavy, ktoré pochádzajú z dávnej minulosti, predošlých generácií

Borievka – rozpúšťa pocit úzkosti, prekonáva negatívny pohľad na život

Myrha – rozpúšťa pocity nehodnosti, poníženia a hanby

Tuja riasnatá – olej starovekej sily, sebadôvery – predstavuje a predáva túto sebadôveru, vieru v sebe

Cyprus nutkovský – pomáha spracovávať strach zo straty, bolesť, bez ohľadu na to, či je to z rozvodu, rozchodu alebo straty milovanej osoby

Tymián – pomáha prekonávať hranice mysle, emocionálne stabilizovať a posilňovať

Citronela – eliminuje prevládanie emócií, ktorým chýba harmónia, ako je vlastníctvo, závislosť a posilňuje spojenie so srdcom s našimi blízkymi a inými osobami

Žabka s kytičkou v ruke