Mladá žena v červenom klobúku a šate

PRODUKTY PRE ŽENY

Ženské zdravie je krehké a preto vyžaduje osobitnú starostlivosť. Hormonálna rovnováha žien vo veľkej miere vplýva na ich každodenný život. Stav, kedy sa táto rovnováha naruší dokáže úplne zalomcovať so sebavedomím, psychikou a náladou našich jemnejších polovičiek. Esenciálne oleje a ich zmesi dokážu im pomôcť v tých najťažších chvíľach a vrátiť ich do nášho sveta zdravé, krásne a sebavedomé. 

TOP PRODUKTY

Tipy pre podporu ženského zdravia:

TERRA neustále pracuje na vývoji zmesí esenciálnych olejov a doplnkov výživy, ktoré sú určené pre ženy. Hlavným hnacím motorom je ten fakt, že potreby žien v oblasti zdravia sa neustále menia. Ako ženy prekročia prah dospelosti stávajú sa partnerkami a matkami svojich detí. Zdravý vývoj ženského organizmu silno súvisí so zdravím ich hormonálneho systému.

Zmes esenciálnych olejov ClaryCalm poskytuje dočasnú úľavu od emočnej rovnováhy súvisiacej s pravidelným hormonálnym cyklom žien. Je účinným pomocníkom počas menštruačných dní zrelej ženy ale aj mimo nich, pretože počas celého mesiaca pomáha uviesť náladu do rovnováhy.

Nejedna žena má problémy s rednutím kostí, odborne nazývané osteoporóza. Toto rednutie môže mať vážne následky pre celý pohybový aparát, na lámavosť kostí. Celoživotný komplex pre výživu kostí je praktickým a účinným prostriedkom na predchádzanie týchto problémov, pretože zvyšuje príjem živín, potrebných pre zdravé kosti.

Optimálne hladiny hormónov ovplyvňujú dobré zdravie a emocionálnu pohodu žien od malých tínedžeriek až po ženy v štádiu menopauzy. Účinným pomocníkom žien pri prechode do menopauzy je výživový doplnok Fytoestrogén celoživotný komplex, ktorý podporujú hormonálnu rovnováhu v priebehu rôznych období v ich živote.

Výrobky radu TERRA Women, ktoré sú obsiahnuté v praktickej Sade pre ženské zdravie jemne podporujú ženu počas menštruačného cyklu a pomáhajú zmierniť bežné symptómy menopauzy. Taktiež podporuje zdravie kostí a srdca ako žena starne.

 

Mladá žena v bielom s pohárom vody