Ikonka srdca

SRDCOVOCIEVNA SÚSTAVA

Srdcovocievna, alebo inak obehová sústava je jednou z mnohých sústav tela, ktorou vaše telo disponuje a ktorá vám pomáha udržiavať vaše životné funkcie ako aj vaše celkové zdravie. Obehová sústava pozostáva zo srdca, krvi a krvných ciev. Jej hlavnou úlohou je prenášať kyslík do buniek celého tela a prenášať odpadové produkty z buniek von z tela. Aby vaša obehová sústava fungovala správne, je dôležité udržiavať zdravé srdce a udržiavať zdravý krvný tlak.

TOP PRODUKTY

Tipy pre podporu srdcovocievnej sústavy:

  • Vezmite štyri kapsuly lieku xEO Mega denne s jedlom.
  • Vezmite jednu až dve kvapky majoránu/Marjoram a Copaiby vo veggie kapsule každé ráno.

Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť pre svoje srdce, je žiť zdravý a aktívny životný štýl. Cvičenie pomáha vášmu srdcu posilniť a pomôže vám cítiť sa energickejšie. dōTERRA zmes Motivate a oleje mäta prieporná/Peppermint, divoký pomaranč/Wild Orange a ďalšie povznášajúce oleje vám môžu pomôcť cítiť energizáciu, aby ste dosiahli svoje fitness ciele.

Navyše môžete do svojej každodennej rutiny pridať ďalšie pohyby tým, že budete chodiť po schodoch, počas telefonických hovorov, odprevádzať deti do školy peši, bicyklovať večer a rozťahovať sa pred spaním. Malé prírastky v pohybe sa spočítavajú, a pokiaľ ide o vaše zdravie srdca, budú znamenať veľký rozdiel vo vašom celkovom zdraví.

Na podporu zdravia srdca je tiež dôležité mať dobrý výživový zdroj omega-3 mastných kyselín. Omega-3 mastné kyseliny sú často nedostatočné v modernej strave, pretože prirodzene sa vyskytujú iba v morských rybách a niekoľkých rastlinách, avšak tieto zdravé nenasýtené tuky výrazne podporujú vaše srdcové zdravie. Prípravok xEO Mega poskytuje širokú škálu omega-3 mastných kyselín vrátane EPA, DHA, ALA a SDA na podporu zdravia kardiovaskulárneho a obehového systému. Denné pridávanie prípravku xEO Mega pomáha podporovať zdravie srdca a udržiavať krvný tlak v normálnom rozpätí.

Esenciálne oleje môžu byť tiež prospešné. Energetické oleje zo škorice/Cinnamon Barkkasie/Cassia môžu pri vnútornom užívaní podporovať zdravé obehové a kardiovaskulárne funkcie. Vnútorné použitie majoránu/Marjoram a Copaiby môže tak isto podporiť zdravie kardiovaskulárneho systému. Ak podpora zdravia srdca je pre vás obzvlášť dôležitá, vezmite jednu až dve kvapky týchto olejov vo veggie kapsule každé ráno.

Pre mnohých ľudí môže byť masáž utišujúcim spôsobom, ako pomôcť obehovému systému. Zmes AromaTouch je dokonalým spoločníkom pre masáže. Poskytuje utišujúce a relaxačné účinky, ktoré zvyšujú výhody masáže. Naneste jednu až dve kvapky na požadovanú oblasť a vmasírujte ho v pevných zdvihoch smerom od srdca. Môžete tiež pridať kvapku mäty priepornej/Peppermint pre dosiahnutie jemne stimulujúceho pocitu.

Mladá žena s úsmevom