Vyšportovaná hruď chlapa

SVALY A KĹBY

Po dobrom tréningu alebo dlhom dni strávenom pri počítači môžete cítiť vaše svaly príliš unavené. Môžete sa stretnúť s nepríjemným pocitom pri bežných úlohách v dôsledku pretrvávajúceho napätia v nich. Môžete si pomôcť sami sa vrátiť do starých koľají s trochou osobnej starostlivosti. Esenciálne oleje sú veľmi upokojujúce pre myseľ a telo a môžu byť užitočné pri uvoľňovaní pocitov napätia svalov spôsobených psychickým, fyzickým alebo emocionálnym vyčerpaním.

TOP PRODUKTY

Tipy pre zdravie svalov a kĺbov:

  • Vezmite si Alpha CRS + denne na podporu zdravých bunkových funkcií a produkcie energie.
  • Po náročnom cvičení masírujte dve až tri kvapky citrónovej trávy/Lemongrass na svaly, kde cítite nepohodlie.
  • Pokiaľ ide o tvrdé svalové nepohodlie, aplikujte dve až tri kvapky zmesi Deep Blue a rozotrite ich na postihnutú oblasť. Zakryte ju vrstvou krému DeepBlue a vmasírujte do pokožky.

Keď vykonávate činnosti, na ktoré vaše svaly a kĺby nie sú zvyknuté, môže to mať za následok nepríjemné pocity a môžete sa zobudiť na ďalší deň s pocitom stuhnutia. Vaše telo sa v priebehu času prispôsobí novému napätiu, ale najprv táto nová skúsenosť môže byť nepríjemná.

Ak pocítite svalové a kĺbové ťažkosti, existujú dobré spôsoby, ako upokojiť vaše telo. Masáž môže byť veľmi užitočná pri upokojení postihnutých oblastí. Pridaním esenciálnych olejov do masážneho oleja môžete zažiť väčšiu relaxáciu.

Gaultéria/Wintergreen a citrónová tráva/Lemongrass sú obaja užitočné, keď sa používajú ako súčasť otepľujúcej masáže po cvičení. Pred aplikáciou na kožu ich zriedime frakcionovaným kokosovým olejom. Gaultéria/Wintergreen je takmer úplne zložená z chemickej zlúčeniny metylsalicylátu – bežne používaného v prípravkoch na zmiernenie občasných malých bolestí svalov a kĺbov.

AromaTouch je masážna zmes, ktorá dokáže znížiť napätie a utíšiť. Táto zmes obsahuje cyprus, mätu priepornú, majorán, bazalku, Grapefruit a levanduľu, ktoré sú vybrané pre svoje relaxačné a utišujúce účinky. Použite zmes AromaTouch ako súčasť celotelovej masážnej zmesi alebo pridajte niekoľko kvapiek do horúceho kúpeľa.

Ak chcete zachovať zdravie a vitalitu a pomôcť vášmu telu zotaviť sa po namáhavom cvičení, začleňte dōTERRA Lifelong Vitality Pack do svojho denného režimu. Alpha CRS + pomáha zvyšovať funkciu buniek, zatiaľ čo omega 3 mastné kyseliny v xEO Mega podporujú kĺbovú funkciu.

Každý športovec, ktorý použil produkty radu Deep Blue na upokojenie svalov, môže potvrdiť ich účinnosť. Výhody však prevyšujú atletické aktivity a každodenné úspechy. Deep Blue zmes je ideálna pre upokojujúcu, chladnú masáž po dlhom dni. Masírujte Deep Blue do nôh a kolien pred náročným tréningom alebo po dlhom dni strávenom skrútený pred počítačom. Postupujte následne s Deep Blue krémom na upokojenie unavených svalov. Pre každodennú podporu použite Deep Blue Polyphenol Complex®, ktorý pomáha pri podpore komfortu svalov a kĺbov. Obsahuje zmes extraktov a polyfenolov, ktoré utišujú príležitostné bolesti a nepohodlie

Žena na lavičke pri brehu rieky si krémuje kolená