Ikonka žalúdka

TRÁVIACA SÚSTAVA

Tráviaca sústava, alebo inak zažívací systém, rozpúšťa potraviny a absorbuje živiny, ktoré sa následne absorbujú do krvi. Trávenie umožňuje vášmu telu získať živiny a energiu, ktorú potrebuje na to, aby ste boli zdraví, šťastní a silní. Vybrané esenciálne oleje a výživové doplnky môžu pomôcť podporiť zdravé trávenie a zmierniť nepohodlie, ak ste sa náhodou prejedali.

TOP PRODUKTY

Tipy pre podporu tráviacej sústavy:

  • Podporte zdravý tráviaci trakt pomocou probiotického prípravku PB Assist+.
  • Zbavte sa zažívacích ťažkostí po jedle jednoducho žuvaním tabletky DigestTab.
  • Užívajte ZenGest vnútorne po jedle na podporu trávenia. Kvapnite jednu až tri kvapky do vody alebo vezmite jednu guľôčku tejto zmesi.
  • Upokojte príležitostné žalúdočné rozrušenie pomocou kvapky ZenGest, citrónu/Lemon, feniklu/Fennel alebo zázvoru/Ginger na brucho a jemne vmasírujte.

Aj keď tráviaci systém je často chápaný ako spojenie žalúdka s črevami, je to oveľa zložitejšie. Aby tráviaci systém fungoval na optimálnej úrovni, vyžaduje špičkový výkon zo všetkých častí gastrointestinálneho traktu (vrátane žalúdka a čriev), ako aj pečene, obličiek a žlčníka.

Príznaky rozrušenia tráviaceho traktu môžu zahŕňať žalúdočné alebo brušné ťažkosti, bolesť, plynatosť (nafukovanie), pocit plnosti a iné problémy. Veľa esenciálnych olejov podporuje zdravé trávenie a uľahčuje tieto nepríjemné pocity. Fenikel/Fennel, zázvor/Gingermäta prieporná/Peppermint sú populárne a používané po celom svete pre ich blahodarný vplyv na trávenie.

ZenGest – Zmes na trávenie je skvelý spoločník, ktorý pomáha pri trávení potravín, utíši príležitostné žalúdočné problémy, znižuje nepríjemné plyny a nadúvanie. Okrem toho doplnky stravy ZenGest poskytujú cielené riešenia pre optimálnu tráviacu funkciu a komfort.

Nedostatočná tráviaca funkcia môže mať za následok energetické nedostatky, zníženú imunitu, prírastok hmotnosti a gastrointestinálne ťažkosti. Tráviaci systém môžete podporiť tým, že budete jesť zdravú potravu s vysokým obsahom vlákniny a budete piť veľa vody. Taktiež môže pomôcť aj dobré probiotikum (napr. PB Assist+).

Pankreas vytvára enzýmy, ktoré tenké črevá používajú na rozkladanie potravy. Ak nevytvárate dostatok enzýmov, môžu sa objaviť nepríjemné pocity. Užívanie lieku DigestZen-TerraZyme s jedlom podporuje trávenie a metabolizmus spracovaných potravín, ktoré majú nedostatok enzýmov.

Mladá žena v zeleninovej záhrade