Chlapci šikanujú ďalšieho chlapca

UPOKOJENIE OD OBÁV

Každý z nás, z času na čas zažíva úzkostné pocity. Ale niektorí z nás sa obávajú viac ako ostatní a nadmerné starosti môžu narúšať ich každodenný život. Esenciálne oleje môžu upokojiť úzkostné pocity a pomôcť vám upokojiť starosti.

TOP PRODUKTY

Tipy na upokojenie úzkostných pocitov:

  • Vypite jednu až dve kvapky levandule/Lavender v pohári vody, aby ste utíšili úzkosť.
  • Naneste dōTERRA Cheer Touch na zápästie a na krk, aby ste podporili pocity optimizmu.
  • Dajte kvapku dōTERRA Balance na váš vankúš v noci, aby ste podporili uvoľnenie a pomohli utíšiť stráchajúce myšlienky.

Pocity znepokojenia alebo obavy môžu byť užitočné, keď vás motivujú, aby ste podnikli pozitívne kroky na riešenie problémov. Ale môžu byť škodlivé, ak vám bránia v prežívaní radosti a šťastia vo vašom každodennom živote. Ak máte ťažkosti s upokojením úzkostných pocitov, existujú esenciálne oleje, ktoré vám môžu pomôcť.

Mnohé esenciálne oleje s vysokým obsahom chemickej zložky linalool sú dobre známe svojou schopnosťou redukovať smútok a úzkostné pocity. Levanduľa/Lavender má vysoký obsah linaloolu a keď sa užíva vnútorne, znižuje úzkostné pocity. Jeho upokojujúce vôňa môže tiež pomôcť znížiť pocity stresu a podporiť uvoľnenie.

dōTERRA Balance vytvára pocit pokoja a pohody. Táto zmes kombinuje uzemňujúce drevné oleje s kadidlom a Blue Tansy. Vôňa Blue Tansy pomáha zvyšovať náladu, zatiaľ čo kadidlo podporuje pocity pokoja a relaxácie. dōTERRA Balance je výkonný nástroj na potlačenie cyklov obáv a strachu. Naneste ho na zápästie alebo na krk, aby ste uvoľnili úzkostné pocity.

dōTERRA Cheer je ďalším užitočným produktom pre úzkostné pocity. Táto zmes bola navrhnutá tak, aby pôsobila proti negatívnym emóciám a zároveň podporovala pocity optimizmu. Cédrové drevo/Cedarwood je ďalší esenciálny olej, ktorý môže byť veľmi užitočný. Má upokojujúcu a relaxačnú vônu, ktorá môže byť použitá na vyvolanie pocitu pohody a upokojenie obáv.

Taktiež doplnok stravy dōTERRA Lifelong Vitality Pack môže byť užitočný. Zistenia z experimentálneho výskumu naznačujú, že po každodennom používaní týchto troch produktov, ktoré  dōTERRA Lifelong Vitality Pack obsahuje počas dvoch mesiacov hlásili subjekty viac duševnej jasnosti, energie, motivácie, kontroly, rovnováhy a šťastia.

Mladá žena pri stene bojí