Usmievajúce sa dievčatko

ZDRAVIE NAŠICH DETÍ

Detský organizmus je od prírody dokonalý. Jednoducho tak sme boli všetci stvorení. Avšak časom, skôr či neskôr sa aj toto dokonalé “ústrojenstvo” môže stretnúť vplyvmi z okolitého sveta, ktoré ho vykoľají a môžu sa objaviť príznaky choroby. Negatívne vplyvy okolia môžu byť účinne eliminované esenciálnymi olejmi a inými výživovými doplnkami, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre deti.

TOP PRODUKTY

Tipy pre podporu zdravia detí:

  • Podporte črevnú flóru symbiotikom PB Assist Junior, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre deti a osoby, ktoré majú problémy s hltaním tabletiek.
  • Vezmite si denne jednu žuvaciu tabletu a2z aby ste zabezpečili prísun kvalitných vitamínov, stopových prvkov a mikronutrientov pre vaše dieťa.
  • Na vyčistenie a upokojenie dýchacích ciest vašich ratolestí dajte im pomaly rozpustiť v ústach dōTERRA Breathe – Cukríky na dýchanie. Opakujte každé dva hodiny podľa potreby.

Zdravie našich detí sa nás týka všetkých: či sme rodičia, či sme príbuzní alebo obyčajní známi. Veď sú to pokračovatelia našich génov, našich snov a úspechov.

Duševné, telesné a mentálne zdravie detí vlastne má rozhodujúci vplyv na budúcnosť nás všetkých. Je preto mimoriadne dôležité, aby ich dospievanie, mentálny vývoj boli podporované fyzickým zdravím. Je preto pochopiteľné, že dōTERRA  vyvinula a naďalej vyvíja doplnky výživy a zmesi esenciálnych olejov, ktoré sú určené pre našich detí.

Nedostatočná tráviaca funkcia aj u detí môže mať za následok energetické nedostatky, zníženú imunitu, prírastok hmotnosti a gastrointestinálne ťažkosti. Tráviaci systém detí môžete podporiť tým, že budete im dávať jesť zdravú potravu s vysokým obsahom vlákniny a budú piť veľa vody. Taktiež môže pomôcť aj dobré probiotikum, ako napríklad PB Assist Junior. Tento doplnok výživy dodá deťom 6 miliárd živých kultúr zo šiestich rôznych kmeňov. Jeho užívanie je veľmi jednoduché a obsah sáčku má vynikajúcu chuť.

Na podporu zdravia srdca detí je tiež dôležité mať dobrý výživový zdroj omega-3 mastných kyselín. Omega-3 mastné kyseliny sú často nedostatočné v modernej strave, pretože prirodzene sa vyskytujú iba v morských rybách a niekoľkých rastlinách, avšak tieto zdravé nenasýtené tuky výrazne podporujú srdcové zdravie dieťaťa. Prípravok IQ Mega poskytuje širokú škálu omega-3 mastných kyselín vrátane EPA, DHA, ALA a SDA na podporu zdravia kardiovaskulárneho a obehového systému. Denné pridávanie prípravku IQ Mega pomáha podporovať zdravie srdca našich ratolestí.

Ďalší z výrobkov, ktoré sú určené pre podporu zdravia detí sú žuvacie tablety a2z, ktoré boli inšpirované balíkom celoživotnej vitality Long Life Vitality program, ktorý je určený pre dospelú populáciu. Tento komplex obsahuje vysokokvalitné živiny, vitamíny a minerály v chutných žuvacích tabletách, ktoré deti zbožňujú pretože výborne chutia.

Výrobky a2z a IQ Mega sú dostupné aj vo verzii kombo, ktorá je cenovo zvýhodnená.

Vysmiate dieťatko