Žena v yoga póze v bubline sa vznáša

ZDRAVÝ METABOLIZMUS

Množstvo kalórií, ktoré spálite denne je vaša rýchlosť látkovej výmeny, ktorý nazývame metabolizmus. Čím vyššia je vaša rýchlosť metabolizmu, tým viac kalórií spaľujete za hodinu, čo zase uľahčuje udržiavanie zdravej hmotnosti. Esenciálne oleje  mandarínka/Tangerine, škorica/Cinnamon Bark, Grapefruit alebo zmes dōTERRA Smart & Sassy pomáhajú podporovať rýchlosť metabolizmu, potláčajú chuť k cukru a udržujú hladinu cukru v krvi už v normálnom rozmedzí.

TOP PRODUKTY

Tipy pre podporu metabolizmu:

V kombinácii s návykmi zdravého životného štýlu, vybrané esenciálne oleje dōTERRA pomáhajú podporovať zdravý metabolizmus a pri dosahovaní cieľov v oblasti telesnej hmotnosti. Esenciálne oleje sa môžu rozptylovať, užívať vnútorne alebo aplikovať na pokožku aby ste obmedzili prílišnú chuť do jedla a podporili zdravý metabolizmus.

Ak hľadáte nástroje, ktoré vám pomôžu minimalizovať prílišnú chuť do jedla a podporiť metabolizmus, rada výrobkov Slim&Sassy® je perfektne vhodná. Tieto výrobky boli špeciálne navrhnuté ako prirodzený spôsob na zvládnutie hladu, upokojenia žalúdku, pozdvihnutie nálady a podpory zdravého metabolizmu.

Zmes kombinuje esenciálne oleje Grapefruit, citrónu, mäty priepornej, zázvoru a škorice, ktoré spolupracujú, aby zmes získala jedinečné vlastnosti. Vezmite si Slim&Sassy gélovú kapsulu, alebo zmes Smart&Sassy vnútorne pred jedlom, aby ste pomohli zvládnuť chuť do jedla a utlmili prejedanie sa. Slim&Sassy gélové kapsule sú vhodný spôsob, ako užiť interne túto zmes olejov.

Slim & Sassy TrimShake je vynikajúca zmes pre šetrné ovládanie telesnej hmotnosti. Obsahuje špeciálny proteínový extrakt, ktorý podporuje zvýšený pocit sýtosti. To uľahčuje vyhnúť sa nadmernému oddávaniu a jedla a chrumkaniu medzi jedlami. Trim Shake možno pridávať do mandľového mlieka alebo zelených smoothies pre zdravé občerstvenie „za pochodu“.

Škorica/Cinnamon Bark je silný nástroj na podporu vášho metabolizmu, ak sa užíva interne. Pridajte kvapku do vody alebo čaju a pite denne. Škorica sa ľahko zapracováva do varenia a pečenia vďaka svojej príjemnej vôni.

Kasia/Cassia, podobne ako škorica, poskytuje aj metabolickú podporu, ale má mierne sladšiu arómu. Výskum naznačuje, že denné užívanie kasie môže mať pozitívny vplyv na udržanie zdravých hladín cukru v krvi, ktorá je v normálnom rozmedzí.

Grapefruit má sladkú citrusovú vôňu, ktorá je povznášajúca a energizujúca. Okrem toho nový výskum ukázal, že vôňa grapefruitu môže znížiť chuť do jedla. Skúste rozptýliť esenciálny olej grapefruitu v priebehu dňa, keď potrebujete viac motivácie počas diéty.

Grapefruit môže byť tiež skvelý pre tonizáciu pokožky. Aplikujte na problémové oblasti, aby ste získali ďalšie výhody, ktoré vám pomôžu aby ste vyzerali a cítili čo najlepšie.

Rovnako ako esenciálny olej z grapefruitu, mandarínka/Tangerine tiež podporuje metabolizmus. Môžete zvýšiť energiu, metabolizmus a náladu tým, že ho vdychujete alebo ho vezmete vnútorne. Rozptylujte ho počas dňa, alebo umiestnite jednu až dve kvapky esenciálneho oleja mandarínky do dlaní, jemne si ich pošúchajte a vytvorte pohár nad nosom a po dobu 30 sekúnd dýchajte zhlboka.

Žena pri stene je šalát z taniera