ZenGest – zmes na trávenie

Je koniec Vianočných sviatkov. Iste ste uhladili chuťovým pohárikom a dali zabrať tráviacemu traktu. Možno niektorí vás ešte stále žijú s podráždeným žalúdkom a hľadajú najlepšie riešenie na úľavu. Riešenie, ktoré je 100%-ne prírodné, 100%-ne účinné a bez vedľajších účinkov.

doTERRA myslela aj na vás! Pripravila vynikajúcu zmes esenciálnych olejov, ktorá prinesie podráždenému žalúdku upokojenie. Firma tejto zmesi dala názov ZenGest (EU trh) alebo DigestZen (US trh).

Zloženie zmesi ZenGest

Z čoho sa skladá? Pozrieme sa na jej zloženie.

  • Zázvor poznáme hlavne z čínskej, thajskej a indickej kuchyne a okrem krásnej, sviežej arómy – ktorá sa mimochodom účinne používa pre dochucovanie jedál – má vynikajúce účinky na trávenie. Nie nadarmo je zázvor tak rozšírený na ďalekom Východe.
  • Mäta osviežuje, ale aj pozitívne vplýva na trávenie. Čistí dýchacie cesty a preto je nenahraditeľnou zložkou prípravkov na podporu dýchacieho systému.
  • Fenikel, podobne ako mäta pomáha udržiavať zdravie dýchacích ciest a pľúc. Taktiež pozitívne vplýva na metabolizmus, čiže v kvalitnej zmesi na podporu trávenia jednoducho nemôže chýbať.
  • Rascu lúčnu poznáme aj z našej kuchyne a domácich lekárničiek našich babičiek. Ak dieťatku horšie trávilo, jednoducho uvarili čaj a dali mu piť. Rýchlo pôsobí a upokojuje žalúdočné potiaže malých aj veľkých.
  • Koriander poznáme ako súčasť indickej a thajskej kuchyne. Má zvláštnu chuť, niektorí ju milujú, niektorí ani nemôžu cítiť, avšak vynikajúco dopĺňa chiť indických jedál.
  • Anýz pozná každé dieťa. Je súčasťou kojeneckých čajov aj pre najmenších a všeobecne sa využíva jeho sila na podporu trávenia, odstránenie plynnatosti. Hovorí vám voľačo cukrík “pelendrek”? Vynárajú sa vám spomienky? 🙂

Nuž, musíte uznať, že takáto kombinácia esenciálnych olejov môže byť iba vynikajúca. A naozaj tak aj je. Jej účinnosť si overili naši klienti medzi prvými a odvtedy ju nepustia z rúk a stali sa súčasťou viacerých domácností.

Sortiment

ZenGest, táto výnimočná zmes na trávenie je k dispozícii hneď v niekoľkých verziách. Vyberte si pre vás najvhodnejšiu, najjedoduchšiu.

Používanie

Používanie: po jedle vypite 2 kvapky ZenGest – zmes na trávenie v poháre vody. Ak vám bruško bolí, môžete ho natrieť zmesou ZenGest, alebo ZenGest Touch, aby ste ho upokojili. Ak máte radšej kapsule, vezmite jednu po jedle, aby sa vám trávenie uľahčilo.

Rada na záver

A ešte jedna rada na záver: ak neviete zaspať, alebo máte ťažkosti so spaním, veľa krát je na príčine zlé trávenie. V takom prípade si doprajte pár kvapiek ZenGest-u keď sa uložíte spať a uvídíte, budete mať ľahší spánok.

Zmes esenciálnych olejov ZenGest